Jak założyć konto na Daum

Każdy fan chce dołączyć do fan cafe swojego ukochanego zespołu, które dość często znajdują się na Daum, ale żeby to zrobić musimy mieć najpierw konto na wcześniej wspomnianej stronie, a nie każdy z nas zna koreański, dlatego chcemy wam pomóc w dołączeniu do obydwóch stron.

Krok 1. Wchodzimy na www.daum.net

k1

Pozostawiamy puste miejsce przy Daum ID i haśle, ponieważ dopiero zakładamy konto. Klikamy pierwszą ikonkę, która oznacza „Załóż konto”.

Krok 2. 

k2.jpg

Rutynowe pytanie o warunki założenia skrzynki(spokojnie jest darmowa). Dopóki nie potwierdzi się warunków(klikając na zaznaczone kółkami kwadraciki) przycisk„Zgadam się” nie stanie się niebieski i nie będzie aktywny. Gdy się zgodzimy na warunki możemy przejść dalej.

Krok 3.

k3

Wypełniacie powyżej dane pola, gdy wybrane przez was hasło jest nieprawidłowe ramka stanie się czerwona. Jeżeli ID zostało już użyte, ramka stanie się czerwona i podpowie jakie powiązane można użyć.

SMS przychodzi darmowy i jest w nim kod składający się z kilku cyfr. Po przepisaniu go klikamy niebiesko się świecący przycisk potwierdź z boku ramki i jak chcemy wypełniamy rubrykę z zapasowym e-mailem w razie zapomnienia hasła.

Gdy skończymy klikamy Potwierdź na samym dole.

Ostatni Krok

k4

Powrót do serwera głównego, gdzie będziesz już zalogowany/a na swoim profilu Daum.

W razie pytań proszę je śmiało zadawać!

A tutaj dowiecie się jak dołączyć do Daum fancafe.

4 odpowiedzi na “Jak założyć konto na Daum”

    1. A sprawdzałaś, czy na samym początku jest wybrane +48? Jeszcze nie słyszałam, ani nie widziałam takiego przypadku. Zaraz postaram się czegoś więcej dowiedzieć i pomóc rozwiązać problem. Jeżeli dalej nie będzie działać napisz do nas na FB, postaram się na żywo rozwiązać problem 🙂 ~Neko

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s