Gdzie my oglądamy dramy

W swoich jakże nie długim i intensywnym życiu usłyszałam pytanie, gdzie oglądam dramy czy programy rozrywkowe. Jako że NeaKorea zaczęła również zajmować się dramami, a ja chcę uniknąć rozmów o tym samym z miliardem osób, stworzę moje zestawienie miejsc, gdzie warto oglądać dramy. Dodatkowo chce polecić wam stronę  mydramalist jeżeli jeszcze jej nie macie, a chcecie mieć ładnie zapamiętane co chcecie obejrzeć, obejrzeliście bądź na jakim etapie skończyliście oglądać daną dramę to ta strona jest dla was.

PO POLSKU

  • Drama-Online – jest to moja pierwsza strona, na której zaczęłam oglądać dramy, dodatkowo dzięki niej adminki się poznały. Osobiście bardzo lubię tą stronę, chociaż żeby obejrzeć cokolwiek trzeba być zalogowanym. Jednak odcinki są bardzo dopracowane, jednak czasem zdarza się, że coś ma długie przerwy. Nie jest to jednak wina strony, ponieważ ona tylko udostępnia to co przetłumaczą fansuby. Rejestracja na stronie jest darmowa i nie potrzebne są konta VIP.
  • DramaQueen – druga polska i naprawdę dobra strona. Pierwsze 3 odcinki dostępne bez logowania, do następnych trzeba się zalogować. Rejestracja jest również darmowa i nie potrzebne są konta VIP. Powiem szczerze bardzo dużo nowości i tłumaczenia dodawane są bardzo sprawnie. DramaQueen jest stronką, gdzie ekipa sama tłumaczy i dodaje dramy. Również tutaj bywam regularnie! Jedynym minusem jest to, że konta użytkowników są usuwane i czasami jest problem z  rejestracją, chociaż ja osobiście nie miałam problemów ani z tym ani z tym 🙂
  • Netflix – dram jeszcze stosunkowo nie wiele, ale zawsze w bardzo dobrej jakości. Co tu dużo pisać trzeba mieć wykupione konto, żeby coś obejrzeć.
  • Drama Addicts – jest to nowa strona, odkryta przeze mnie no cóż dzisiaj. Dram jest tam jeszcze nie wiele, ale same świeże. Jako, że odkryłam ją dzisiaj nie bardzo mam co o niej napisać, ale obiecuje, że na pewno przetestuje i wtedy wam ją opisze.
  • Viki – osobiście nie lubię tej strony. Nie trzeba się logować, ale wtedy jakoś co chwile wyświetlają się nam reklamy. Jednak nawet po zalogowaniu one nie znikają. Znikną dopiero po zakupie konta VIP. Niestety ostatnio napisy nie idą w zgodzie z tempem

PO ANGIELSKU

  • Myasiantv – osobiście wolę oglądać dramy po polsku, ale nie zawsze się da. Moim faworytem w oglądaniu po angielsku jest właśnie Myasiantv, nie sprawiała mi nigdy problemu, a  odcinki wydawane są bardzo regularnie. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba się logować.
  • KissAsian – dostępne jest kilka serwerów i dostępne są dramy z prawie całego świata
  • DramaGo – ma dość dobre opinie, nie miałam przyjemności korzystać. Dostępne są tutaj również variety show

VARIETY SHOW

  • ksow123 – szczerze polecam, dostępne są tutaj wszystkie show w języku angielskim

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s